Springindoors

    Klasse

    Reeds ingeschreven
    Naam Paard Springindoor Klasse Opmerkingen Created
    Naam Paard Springindoor Klasse Opmerkingen Created
    AERTS GLENN Camille 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen Midden eerste omloop, Midden tweede omloop Jan-22-2023 20:58:59
    AERTS GLENN A little girl 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen Licht eerste omloop, Licht tweede omloop Jan-22-2023 20:58:34
    NOUWEN OLIVIER Heros 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen Midden eerste omloop, Midden tweede omloop Jan-22-2023 19:48:51
    NOUWEN OLIVIER Havanna 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen Midden eerste omloop, Midden tweede omloop Jan-22-2023 19:48:35
    NOUWEN CEDRIC Stanley 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen Beginnelingen eerste omloop, Beginnelingen tweede omloop Jan-22-2023 14:19:48
    NOUWEN CEDRIC Stanley 5. 22/01/2023 Alken - Lummen Aspiranten tweede omloop, Beginnelingen eerste omloop Jan-16-2023 11:20:06
    NOUWEN OLIVIER Havanna 5. 22/01/2023 Alken - Lummen Midden eerste omloop, Zwaar eerste omloop Zwaar buiten wedstrijd Jan-15-2023 21:53:29
    NOUWEN OLIVIER Heros 5. 22/01/2023 Alken - Lummen Midden eerste omloop, Zwaar eerste omloop Zwaar buiten wedstrijd Jan-15-2023 21:53:05
    NOUWEN CEDRIC Stanley 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort Aspiranten tweede omloop, Beginnelingen eerste omloop Jan-09-2023 11:34:16
    AERTS GLENN Camille 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort Midden eerste omloop, Midden tweede omloop Jan-08-2023 21:36:17
    AERTS GLENN A little girl 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort Licht eerste omloop, Licht tweede omloop Jan-08-2023 21:36:01
    NOUWEN OLIVIER Havanna 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort Midden eerste omloop, Midden tweede omloop Jan-08-2023 12:53:23
    NOUWEN OLIVIER Heros 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort Midden eerste omloop, Midden tweede omloop Jan-08-2023 12:53:05
    COPERMANS DAISY Celyna 5. 22/01/2023 Alken - Lummen Beginnelingen eerste omloop, Beginnelingen tweede omloop Jan-05-2023 09:19:51
    COPERMANS DAISY Celyna 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort Beginnelingen eerste omloop, Beginnelingen tweede omloop Jan-05-2023 09:19:35
    NOUWEN OLIVIER Havanna 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert M Dec-12-2022 07:00:48
    NOUWEN OLIVIER Heros 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert M Dec-12-2022 07:00:33
    NOUWEN OLIVIER Heros 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert M Dec-11-2022 20:44:02
    NOUWEN OLIVIER Havana 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert M Dec-11-2022 20:43:48
    NOUWEN CEDRIC Stanley 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert A Dec-11-2022 20:43:30
    COPERMANS DAISY Celyna 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert B Dec-11-2022 13:23:23
    COPERMANS DAISY Celyna 2. 11/12/2022 Alken - Heusden B Dec-05-2022 17:25:00
    NOUWEN OLIVIER Havanna 2. 11/12/2022 Alken - Heusden M Dec-04-2022 20:07:34
    NOUWEN OLIVIER Heros 2. 11/12/2022 Alken - Heusden M Dec-04-2022 20:07:17
    AERTS GLENN A little girl 2. 11/12/2022 Alken - Heusden L Dec-04-2022 18:46:33
    AERTS GLENN Camille 2. 11/12/2022 Alken - Heusden M Dec-04-2022 18:45:38
    DE ROOZE STEFFI Santiago de white sun flower 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort A Nov-29-2022 21:30:30
    DE ROOZE STEFFI Santiago de white sun flower 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert A Nov-29-2022 21:29:32
    NOUWEN OLIVIER Havanna 1. 20/11/2022 Damburg - Peer M Nov-13-2022 12:51:43
    NOUWEN OLIVIER Heros 1. 20/11/2022 Damburg - Peer M Nov-13-2022 12:51:17
    AERTS GLENN A little girl 1. 20/11/2022 Damburg - Peer L Nov-11-2022 08:39:35
    AERTS GLENN Camille 1. 20/11/2022 Damburg - Peer M Nov-11-2022 08:39:11

    Dressuurindoors

      Reeds ingeschreven
      Naam Paard Dressuurindoor Klasse Opmerkingen Created
      Naam Paard Dressuurindoor Klasse Opmerkingen Created
      VOS STEFFIE Illusion 6. 05/02/2023 Bosscherhof - Gewest Hasselt M1 Jan-25-2023 12:17:01
      VOS STEFFIE Illusion 5. 15/01/2023 Panhof - Achel M1 Jan-08-2023 22:09:36
      VOS STEFFIE Illusion 4. 08/01/2023 Bosscherhof - Dressuurcommissie M1 Jan-01-2023 23:06:35
      JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 3. 04/12/2022 Panhof - Elen L1 Nov-27-2022 16:53:10
      VOS STEFFIE Illusion 3. 04/12/2022 Panhof - Elen M1 Nov-27-2022 13:30:19
      VOS STEFFIE Illusion 3. 04/12/2022 Panhof - Elen M1 Nov-27-2022 13:30:03
      JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 2. 27/11/2022 Damburg - Bocholt L1 Nov-20-2022 12:08:40
      GREUNLINX JERCO Painted red 6. 05/02/2023 Bosscherhof - Gewest Hasselt M2 Nov-10-2022 19:30:14
      GREUNLINX JERCO Painted red 5. 15/01/2023 Panhof - Achel M2 Nov-10-2022 19:30:06
      GREUNLINX JERCO Painted red 4. 08/01/2023 Bosscherhof - Dressuurcommissie M2 Nov-10-2022 19:29:58
      GREUNLINX JERCO Painted red 3. 04/12/2022 Panhof - Elen M2 Nov-10-2022 19:29:34
      GREUNLINX JERCO Painted red 3. 04/12/2022 Panhof - Elen M2 Nov-10-2022 19:28:56
      GREUNLINX JERCO Painted red 2. 27/11/2022 Damburg - Bocholt M2 Nov-10-2022 19:28:44
      GREUNLINX JERCO Painted red 1. 20/11/2022 Panhof - Hamont M2 Nov-10-2022 19:27:44
      JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 1. 20/11/2022 Panhof - Hamont L1 Nov-09-2022 09:09:43

      SBB Competitie voor Jonge Paarden

        Reeds ingeschreven
        Naam Paard JongePaarden KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
        Naam Paard JongePaarden KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
        COPERMANS DAISY Celyna 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 4
        COPERMANS DAISY Celyna 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
        MOTMANS GOELE Tell to tree 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 4
        MOTMANS GOELE Tell to tree 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
        MOTMANS GOELE Tell to tree 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 4
        MOTMANS GOELE Tell to tree 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 4
        AERTS GLENN Quattro 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 6
        AERTS GLENN Camille 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 6
        AERTS GLENN A Little girl A-E Z 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 5
        AERTS GLENN Quattro 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 6
        AERTS GLENN Camille 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 6
        AERTS GLENN A Little girl A-E Z 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 5
        AERTS GLENN Quattro 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 6
        AERTS GLENN Camille 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 6
        AERTS GLENN A Little girl A-E Z 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 5
        AERTS GLENN Quattro 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 6
        AERTS GLENN Camille 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 6
        AERTS GLENN A Little girl A-E Z 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 5
        STERKMANS EMILIE Morrigan B Schuilenbroeck 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 5
        STERKMANS EMILIE Morrigan B Schuilenbroeck 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 5
        STERKMANS EMILIE Morrigan B Schuilenbroeck 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 5
        STERKMANS EMILIE Morrigan B Schuilenbroeck 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 5
        CLAES BERT Mollie By Equi-pleasure 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 4
        CLAES BERT Mollie By Equi-pleasure 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4 Liefst zo vroeg mogelijk.
        COPERMANS DAISY Celyna 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 4
        COPERMANS DAISY Celyna 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
        STERKMANS MANON Test 1. 10/04/2022 LRV Weelde Ravels I 5

        Eventings

          Reeds ingeschreven
          Naam Paard Eventing Klasse Opmerkingen Created
          Naam Paard Eventing Klasse Opmerkingen Created
          JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 6. 30/10/2022 Meldert (A-Z) B Oct-02-2022 19:35:06
          JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 5. 23/10/2022 Zutendaal-Riksingen (A-Z) B Oct-02-2022 19:34:43
          JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 4. 16/10/2022 Grobbendonk (A-Z) B Oct-02-2022 19:33:24
          JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 3. 02/04/2022 Lille A-B A Mar-10-2022 19:16:15
          JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 1. 26/03/2022 Overpelt A-B A Mar-02-2022 13:01:05
          JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 4. 16/10/2021 Grobbendonk A Sep-17-2021 17:23:16
          JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 9. 07/11/2021 Mol Achterbos A Sep-17-2021 17:22:11
          JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 6. 31/10/2021 Meldert A Sep-17-2021 17:21:50
          STERKMANS MANON TEST 3. 16/10/2021 Grobbendonk M Sep-17-2021 16:55:21

          Zomertornooien

            Reeds ingeschreven
            Naam Paard Tornooi KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
            Naam Paard Tornooi KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
            VAN LOOVEREN DIRK Golita 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel Z1
            AERTS GLENN Camille 9. 28/08/2022 Gellik M
            AERTS GLENN Quattro 9. 28/08/2022 Gellik M
            AERTS GLENN A Little girl A-E Z 9. 28/08/2022 Gellik L
            CLAES BERT Ona 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel L
            CLAES BERT Ona 9. 28/08/2022 Gellik L
            VOS STEFFIE Illusion 8. 21/08/2022 Peer M1
            NOUWEN OLIVIER Heros 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel M
            NOUWEN OLIVIER Havanna 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel M
            NOUWEN OLIVIER Heros 9. 28/08/2022 Gellik M
            NOUWEN OLIVIER Havanna 9. 28/08/2022 Gellik M
            VAN LOOVEREN DIRK Golita 9. 28/08/2022 Gellik Z1
            VAN LOOVEREN DIRK Golita 8. 21/08/2022 Peer Z1
            AERTS GLENN Camille 8. 21/08/2022 Peer M
            AERTS GLENN Quattro 8. 21/08/2022 Peer M
            AERTS GLENN A Little girl A-E Z 8. 21/08/2022 Peer L
            NOUWEN OLIVIER Heros 8. 21/08/2022 Peer M
            NOUWEN OLIVIER Havanna 8. 21/08/2022 Peer M
            VAN LOOVEREN DIRK Golita 8. 21/08/2022 Peer Z1
            CLAES BERT Ona 8. 21/08/2022 Peer L Liefst zo laat mogelijk.
            CLAES BERT Biento van het Sonnishof 8. 21/08/2022 Peer Z
            CLAES BERT Biento van het sonnishof z 7. 14/08/2022 Bree Z
            CLAES BERT Ona 7. 14/08/2022 Bree L Zo laat mogelijk
            VOS STEFFIE Illusion 7. 14/08/2022 Bree M1
            AERTS GLENN Quattro 7. 14/08/2022 Bree M
            AERTS GLENN A Little girl A-E Z 7. 14/08/2022 Bree L
            AERTS GLENN Camille 7. 14/08/2022 Bree M
            VAN LOOVEREN DIRK Golita 7. 14/08/2022 Bree Z1
            MOTMANS GOELE Kanshebber 6. 31/07/2022 Meeuwen L
            MOTMANS GOELE Tell to tree 6. 31/07/2022 Meeuwen B
            AERTS GLENN Camille 6. 31/07/2022 Meeuwen M
            AERTS GLENN Quattro 6. 31/07/2022 Meeuwen M
            AERTS GLENN A Little girl A-E Z 6. 31/07/2022 Meeuwen L
            VAN LOOVEREN DIRK Golita 6. 31/07/2022 Meeuwen Z1
            NOUWEN OLIVIER Heros 7. 14/08/2022 Bree M
            NOUWEN OLIVIER Havanna 7. 14/08/2022 Bree M
            NOUWEN OLIVIER Heros 6. 31/07/2022 Meeuwen M
            NOUWEN OLIVIER Havanna 6. 31/07/2022 Meeuwen M
            VOS STEFFIE Illusion 6. 31/07/2022 Meeuwen M1
            AERTS GLENN Camille 5. 17/07/2022 Lummen M
            AERTS GLENN A Little girl A-E Z 5. 17/07/2022 Lummen L
            AERTS GLENN Quattro 5. 17/07/2022 Lummen M
            VAN LOOVEREN DIRK Golita 5. 17/07/2022 Lummen Z1
            VOS STEFFIE Illusion 5. 17/07/2022 Lummen M1
            MOTMANS GOELE Kanshebber 5. 17/07/2022 Lummen L
            MOTMANS GOELE Tell to tree 5. 17/07/2022 Lummen B
            COPERMANS DAISY Celyna 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel A
            COPERMANS DAISY Celyna 9. 28/08/2022 Gellik A
            COPERMANS DAISY Celyna 8. 21/08/2022 Peer A
            COPERMANS DAISY Celyna 7. 14/08/2022 Bree A B1
            COPERMANS DAISY Celyna 6. 31/07/2022 Meeuwen A Laagste
            COPERMANS DAISY Celyna 5. 17/07/2022 Lummen A Laagste
            COPERMANS DAISY Celyna 4. 10/07/2022 Riksingen A
            NOUWEN OLIVIER Heros 5. 17/07/2022 Lummen M
            NOUWEN OLIVIER Havanna 5. 17/07/2022 Lummen M
            VAN LOOVEREN DIRK Golita 4. 10/07/2022 Riksingen Z1
            AERTS GLENN Camille 4. 10/07/2022 Riksingen M
            AERTS GLENN A Little girl A-E Z 4. 10/07/2022 Riksingen L
            AERTS GLENN Quattro 4. 10/07/2022 Riksingen M
            VOS STEFFIE Illusion 4. 10/07/2022 Riksingen M1
            CLAES BERT Biento van het sonnishof z 6. 31/07/2022 Meeuwen Z
            CLAES BERT Ona 6. 31/07/2022 Meeuwen L Zo ver mogelijk naar achter
            CLAES BERT Biento van het sonnishof z 5. 17/07/2022 Lummen Z
            CLAES BERT Ona 5. 17/07/2022 Lummen L Zo ver mogelijk naar achter
            CLAES BERT Biento van het sonnishof z 4. 10/07/2022 Riksingen Z
            CLAES BERT Ona 4. 10/07/2022 Riksingen L Zo ver mogelijk naar achter
            GREUNLINX JERCO Painted red 3. 03/07/2022 Halen M1
            COPERMANS DAISY Celyna 3. 03/07/2022 Halen L2
            NOUWEN OLIVIER Heros 3. 03/07/2022 Halen M
            NOUWEN OLIVIER Havanna 3. 03/07/2022 Halen M
            STERKMANS EMILIE Morrigan 3. 03/07/2022 Halen L2
            STERKMANS GUILLAUME Raptor 3. 03/07/2022 Halen B
            STERKMANS GUILLAUME Jona 3. 03/07/2022 Halen L
            STERKMANS GUILLAUME S 3. 03/07/2022 Halen L
            MOTMANS GOELE Kanshebber P 3. 03/07/2022 Halen L
            MOTMANS GOELE Hera 3. 03/07/2022 Halen A
            MOTMANS GOELE Tell to tree 3. 03/07/2022 Halen B
            AERTS GLENN Camille 3. 03/07/2022 Halen M
            AERTS GLENN Quattro 3. 03/07/2022 Halen M
            AERTS GLENN A Little girl A-E Z 3. 03/07/2022 Halen L
            VAN LOOVEREN DIRK Golita 3. 03/07/2022 Halen Z1
            VOS STEFFIE Illusion 3. 03/07/2022 Halen M1
            CLAES BERT Biento van het sonnishof z 3. 03/07/2022 Halen Z
            CLAES BERT Ona 3. 03/07/2022 Halen L Zo laat mogelijk
            GREUNLINX JERCO Painted red 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel M1
            GREUNLINX JERCO Painted red 9. 28/08/2022 Gellik M1
            GREUNLINX JERCO Painted red 8. 21/08/2022 Peer M1
            GREUNLINX JERCO Painted red 7. 14/08/2022 Bree M1
            GREUNLINX JERCO Painted red 6. 31/07/2022 Meeuwen M1
            COPERMANS DAISY Celyna 6. 31/07/2022 Meeuwen L2
            GREUNLINX JERCO Painted red 5. 17/07/2022 Lummen M1
            COPERMANS DAISY Celyna 5. 17/07/2022 Lummen L2
            COPERMANS DAISY Celyna 4. 10/07/2022 Riksingen L2
            GREUNLINX JERCO Painted red 4. 10/07/2022 Riksingen M1
            AERTS GLENN Camille 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt M
            AERTS GLENN Quattro 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt M
            AERTS GLENN A Little girl A-E Z 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt L
            MOTMANS GOELE Hera 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt A
            MOTMANS GOELE Tell to tree 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt B
            MOTMANS GOELE Kanshebber P 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt L
            VOS STEFFIE Illusion 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt L2
            NOUWEN OLIVIER Heros 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt L
            NOUWEN OLIVIER Havanna 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt L
            CLAES BERT Ona 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt L Zo laat mogelijk alsjeblieft.
            CLAES BERT Biento van het sonnishof z 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt Z
            COPERMANS DAISY Celyna 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt L2
            GREUNLINX JERCO Painted red 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt M1
            COPERMANS DAISY Polina 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt L L2
            JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 2. 22/05/2022 Molenbeersel ’t Hasselt B L1
            NOUWEN OLIVIER Heros 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt L
            NOUWEN OLIVIER Havanna 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt L
            CLAES BERT Ona 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt L
            CLAES BERT Biento van het sonnishof z 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt Z
            JANSSEN KATLEEN Farah van het Scheefkasteel 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt A L1
            VOS STEFFIE Illusion 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt L2
            AERTS GLENN Camille 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt M
            AERTS GLENN Quattro 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt M
            AERTS GLENN A Little girl A-E Z 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt L
            COPERMANS DAISY Polina 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt L2
            COPERMANS DAISY Celyna 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt L2
            STERKMANS EMILIE Morrigan B Schuilenbroeck 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt L2 Dank u 😊
            MOTMANS GOELE Kanshebber P 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt L
            MOTMANS GOELE Tell to tree r 1. 01/05/2022 Achel/Neerpelt A
            GREUNLINX JERCO Painted red M1
            STERKMANS MANON Ostara L2