Selecteer een pagina

oefenjumping.com

 

Wikkes Masters

Met Masters Showproef

Datum

Vrijdag 12 en zaterdag 13 april 2024

Locatie

Attenrodestraat 10A, 3384 Attenrode-Wever

Prijs

10 euro

Inschrijven t.e.m.

10/04/2024

Organisator

Wikkes Masters vzw

Check ook zeker hun sociale media en blijf zo op de hoogte van het laatste nieuws!

Vrijdag 12 april – Paarden

    Elementen met * zijn vereist.
    Bij meerdere paarden, gelieve één inschrijving per paard te doen.

    Voornaam ruiter/amazone*:

    Familienaam ruiter/amazone*:

    Naam van het paard*:

    Reeks waaraan je wenst deel te nemen*:

    Wat is je voorkeur startpositie?*:
    beginmiddeneindemaakt niet uit

    E-mail* (wordt niet publiek gemaakt):

    Telefoonnummer (wordt niet publiek gemaakt):

    Extra opmerkingen / bericht (optioneel):

    Vrijdag 12 april – Pony’s

      Elementen met * zijn vereist.
      Bij meerdere paarden, gelieve één inschrijving per paard te doen.

      Voornaam ruiter/amazone*:

      Familienaam ruiter/amazone*:

      Naam van de pony*:

      Reeks waaraan je wenst deel te nemen*:

      Wat is je voorkeur startpositie?*:
      beginmiddeneindemaakt niet uit

      E-mail* (wordt niet publiek gemaakt):

      Telefoonnummer (wordt niet publiek gemaakt):

      Extra opmerkingen / bericht (optioneel):

      Zaterdag 13 april – Paarden

        Elementen met * zijn vereist.
        Bij meerdere paarden, gelieve één inschrijving per paard te doen.

        Voornaam ruiter/amazone*:

        Familienaam ruiter/amazone*:

        Naam van het paard*:

        Reeks waaraan je wenst deel te nemen*:

        Wat is je voorkeur startpositie?*:
        beginmiddeneindemaakt niet uit

        E-mail* (wordt niet publiek gemaakt):

        Telefoonnummer (wordt niet publiek gemaakt):

        Extra opmerkingen / bericht (optioneel):

        Check wie deelneemt

        (Refresh de pagina na uw laatste inschrijving om de volledige lijst te zien)

         

        Paarden - vrijdag
        Voornaam Familienaam Paardnaam Reeks Startpositie
        Voornaam Familienaam Paardnaam Reeks Startpositie
        Kato Oosterbaan Tiko Proef 1: 105cm einde
        Pony's - vrijdag
        Voornaam Familienaam Paardnaam Reeks Startpositie
        Voornaam Familienaam Paardnaam Reeks Startpositie
        Lily Veechuere Milky way van t Hageland Proef 8: 70cm begin
        Eleanor Broes Molina Proef 8: 70cm begin
        Eleanor Broes Twinkle Proef 8: 70cm einde
        Floor De Cremer Louis Proef 7: 50cm maakt niet uit
        Charles Gysbrechts Alyon Proef 8: 70cm maakt niet uit
        Louis Gysbrechts Ko Kanshebber Proef 10: 100cm einde
        Louis Gysbrechts Ko Kanshebber Proef 9: 90cm einde
        Louis Gysbrechts Antoinette van’t Schanshof Z Proef 10: 100cm begin
        Louis Gysbrechts Antoinette van’r Schanshof Proef 9: 90cm einde
        Xander Gysbrechts Orchid’s Torontha Proef 11: 110cm begin
        Xander Gysbrechts Orchid’s Torontha Proef 10: 100cm einde
        Fleur Ulens Andy Martins Crack Proef 10: 100cm midden
        Mien Vangeffelen Capten Proef 6: 30cm einde
        Lotte Buteneers Max Proef 6: 30cm einde
        Lotte Buteneers Max Proef 7: 50cm begin
        Mien Vangeffelen Capten Proef 7: 50cm begin
        Iris Verdonck Sombra Proef 8: 70cm einde
        Charlotte Strouven Darco Proef 8: 70cm midden
        Charlotte Strouven Vitha Proef 7: 50cm begin
        Charlotte Strouven Vitha Proef 7: 50cm begin
        Marthe Peeters Mientje Proef 8: 70cm midden
        Cléo Vandermeulen Bob van’t Wezehof Proef 8: 70cm begin
        Cléo Vandermeulen Bob van’t Wezehof Proef 7: 50cm einde
        Cléo Vandermeulen Knockillaree Star Proef 9: 90cm maakt niet uit
        Staf Respen Fellow Proef 7: 50cm midden
        Staf Respen Fellow Proef 7: 50cm midden
        Emma Timmerman Condor Proef 9: 90cm einde
        Emma Timmerman Casper Proef 9: 90cm midden
        Estée Timmerman Indy Proef 8: 70cm begin
        Emma Timmerman Freole Proef 8: 70cm begin
        Maud Havet Pippa Proef 9: 90cm begin
        Marie Boogaerts Auke Proef 9: 90cm midden
        Marie Boogaerts Auke Proef 8: 70cm midden
        Maartje Ruell Welsh Boy Proef 7: 50cm begin
        Maartje Ruell Welsh Boy Proef 6: 30cm einde
        Hannes Ruell Aragon DL Proef 8: 70cm begin
        Hannes Ruell Aragon DL Proef 8: 70cm begin
        Hanne Grouwels Orchid's Liberté Proef 8: 70cm begin
        Noa Thiry Bentley Proef 7: 50cm einde
        Lucy Marzee Bentley Proef 7: 50cm begin
        Lou Ceusters Kiko van Stal Het Bakkershof Proef 7: 50cm begin
        Lou Ceusters Kiko van Stal Het Bakkershof Proef 6: 30cm einde
        Lily Vangoethem Pippa M Proef 7: 50cm maakt niet uit
        Lore De Coninck Jolé Proef 6: 30cm maakt niet uit
        Lola Sinap Klaus Dreamland Proef 8: 70cm midden
        Lola Sinap Klaus Dreamland Proef 7: 50cm midden
        Floor De Cremer Louis Proef 6: 30cm maakt niet uit
        Fleur Ulens Andy Martins Crack Proef 9: 90cm midden
        Chiara Schwaenen Prinses Proef 7: 50cm einde
        Chiara Swaenen Joske Proef 7: 50cm begin
        Amy Knops Joske Proef 5: Balkjeslopen einde
        Lotte Swinnen Bandido Proef 8: 70cm midden
        Ada Ampe Numbel Proef 7: 50cm midden
        Olivia Kappetijn Gio Proef 9: 90cm maakt niet uit
        Olivia Kappetijn Gio Proef 8: 70cm maakt niet uit
        Anneleen Peeters Hijker Forest Cash Proef 10: 100cm begin
        Anneleen Peeters Hijker Forest Cash Proef 9: 90cm midden
        Anneleen Peeters Hijker Forest Cash Proef 8: 70cm einde
        Paarden - zaterdag
        Voornaam Familienaam Paardnaam Reeks Startpositie
        Voornaam Familienaam Paardnaam Reeks Startpositie
        Xander Gysbrechts Ragnar van’t Schanshof Z Proef 5: 110cm begin
        Xander Gysbrechts Ragnar van’t Schanshof Z Proef 4: 100cm einde
        Rihanna Thienpont Hedurgie Van't Hof Proef 3: 90cm maakt niet uit
        Kato Oosterbaan Tiko Proef 4: 100cm begin