SBB Competitie voor Jonge Paarden

    Reeds ingeschreven
    Naam Paard JongePaarden KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
    Naam Paard JongePaarden KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
    DIRICKX SUS Dolce van het Hobos Z 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 4 graag als laatste starten indien mogelijk
    DIRICKX SUS Damascus uit de Melle Z 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 6
    DIRICKX SUS Cai van het Hobos Z 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 5
    DIRICKX SUS Kingsland van het Leysehof Z 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 5
    BECKER MONIQUE Suntouchable 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
    BECKER MONIQUE Naphira 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
    BECKER MONIQUE Laville Topfok 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 6
    BECKER MONIQUE Kebab 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 6
    DIRICKX SUS Damascus uit de melle z 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 6
    DIRICKX SUS Cai vh hobos z 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 5
    DIRICKX SUS Kingsland van het leysehof z 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 5
    MICHIELS WOUT Scott 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 4
    MICHIELS WOUT Rany 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 5
    MICHIELS WOUT Scott 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
    MICHIELS WOUT Rany L 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 5
    MICHIELS WOUT Scott 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 4
    MICHIELS WOUT Rany 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 5
    DIRICKX SUS Cai van het Hobos Z 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 5
    DIRICKX SUS Cai van het Hobos Z 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 5
    DIRICKX SUS Kingsland van het Leysehof Z 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 5
    DIRICKX SUS Kingsland van het Leysehof Z 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 5
    DIRICKX SUS Damascus uit de Melle Z 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 6
    DIRICKX SUS Damascus uit de Melle Z 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 6
    ZEELMAEKERS ROBIN Kai-Mook 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 4
    ZEELMAEKERS ROBIN Kai-Mook 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
    ZEELMAEKERS ROBIN Kai-Mook 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 4
    ZEELMAEKERS ROBIN Kai-Mook 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 4
    MICHIELS WOUT Scott 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 4
    MICHIELS WOUT Scott 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 4
    MICHIELS WOUT Rany 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 5
    MICHIELS WOUT Scott 1. 10/04/2022 LRV Weelde Ravels I 4
    MICHIELS WOUT Rany 1. 10/04/2022 LRV Weelde Ravels I 5
    MICHIELS WOUT Scott 2. 18/04/2022 LRV Weelde Ravels II 4
    MICHIELS WOUT Rany 2. 18/04/2022 LRV Weelde Ravels II 5

    Zomertornooien

      Reeds ingeschreven
      Naam Paard Tornooi KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
      Naam Paard Tornooi KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
      GERMEYS DANIEL Eclips 9. 28/08/2022 Gellik L
      GERMEYS DANIEL Eclips 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel L
      BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel B
      BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel B
      MICHIELS WOUT Pandora 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel L
      MICHIELS WOUT Sambuca CG 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel B
      MICHIELS WOUT Rany 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel L
      MICHIELS WOUT Octavia 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel M
      GIJZEN SANNE Zarandasj 8. 21/08/2022 Peer L2
      MICHIELS WOUT Scott 9. 28/08/2022 Gellik B
      MICHIELS WOUT Polina 9. 28/08/2022 Gellik M
      MICHIELS WOUT Octavia 9. 28/08/2022 Gellik M
      MICHIELS WOUT Sambuca CG 9. 28/08/2022 Gellik A
      MICHIELS WOUT Pandora 9. 28/08/2022 Gellik L
      MICHIELS WOUT Rany 9. 28/08/2022 Gellik L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 9. 28/08/2022 Gellik L
      BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 6. 07/08/2022 Stevoort B
      BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 6. 07/08/2022 Stevoort B
      MICHIELS WOUT Pandora 8. 21/08/2022 Peer L
      MICHIELS WOUT Sambuca CG 8. 21/08/2022 Peer A
      MICHIELS WOUT Polina 8. 21/08/2022 Peer M
      MICHIELS WOUT Scott 8. 21/08/2022 Peer B
      MICHIELS WOUT Rany 8. 21/08/2022 Peer L
      MICHIELS WOUT Octavia 8. 21/08/2022 Peer M
      GIJZEN SANNE Zarandasj 7. 14/08/2022 Bree L2
      MICHIELS WOUT Pandora 7. 14/08/2022 Bree L
      MICHIELS WOUT Sambuca CG 7. 14/08/2022 Bree A
      MICHIELS WOUT Rany 7. 14/08/2022 Bree L
      MICHIELS WOUT Polina 7. 14/08/2022 Bree M
      MICHIELS WOUT Octavia 7. 14/08/2022 Bree M
      DIRICKX SUS Quaritas van het graantje 6. 07/08/2022 Stevoort L
      DIRICKX SUS Kapri van het Hobos Z 6. 07/08/2022 Stevoort B
      DIRICKX SUS Damascus uit de Melle Z 6. 07/08/2022 Stevoort M
      GIJZEN SANNE Zarandasj 6. 07/08/2022 Stevoort L2
      BECKER MONIQUE Q Power 6. 07/08/2022 Stevoort Z
      BECKER MONIQUE Laville topfok 6. 07/08/2022 Stevoort Z
      BECKER MONIQUE Jarosla 6. 07/08/2022 Stevoort M
      BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 6. 07/08/2022 Stevoort Z
      MICHIELS WOUT Pandora 6. 07/08/2022 Stevoort L
      MICHIELS WOUT Scott 6. 07/08/2022 Stevoort B
      MICHIELS WOUT polina 6. 07/08/2022 Stevoort M
      MICHIELS WOUT Sambuca CG 6. 07/08/2022 Stevoort A
      MICHIELS WOUT Octavia 6. 07/08/2022 Stevoort M
      MICHIELS WOUT Rany 6. 07/08/2022 Stevoort L
      PETERS PETRA Genoa Van Groenlaren 6. 07/08/2022 Stevoort B BW
      GIJZEN SANNE Zarandasj 5. 31/07/2022 Meeuwen L2
      MICHIELS WOUT Sambuca CG 5. 31/07/2022 Meeuwen A
      MICHIELS WOUT Polina 5. 31/07/2022 Meeuwen M
      MICHIELS WOUT Pandora 5. 31/07/2022 Meeuwen L
      MICHIELS WOUT Scott 5. 31/07/2022 Meeuwen B
      MICHIELS WOUT Octavia 5. 31/07/2022 Meeuwen M
      MICHIELS WOUT Rany 5. 31/07/2022 Meeuwen L
      GIJZEN SANNE Zarandasj 4. 17/10/2022 Lummen L2
      GIJZEN SANNE Zarandasj 4. 17/10/2022 Lummen L2
      BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 4. 17/10/2022 Lummen B
      BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 4. 17/10/2022 Lummen B
      MICHIELS WOUT Octavia 4. 17/10/2022 Lummen M
      MICHIELS WOUT Polina 4. 17/10/2022 Lummen M
      MICHIELS WOUT Pandora 4. 17/10/2022 Lummen L
      MICHIELS WOUT Rany 4. 17/10/2022 Lummen L
      MICHIELS WOUT Scott 4. 17/10/2022 Lummen B
      MICHIELS WOUT Sambuca CG 4. 17/10/2022 Lummen A
      SOLOWIEW KATJA De Vito 4. 17/10/2022 Lummen ZZ
      GIELEN NYAH Bamiro Z 6. 07/08/2022 Stevoort L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 4. 17/10/2022 Lummen L
      SOLOWIEW KATJA De Vito 3. 10/07/2022 Riksingen ZZ
      BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 3. 10/07/2022 Riksingen B
      BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 3. 10/07/2022 Riksingen B
      GERMEYS DANIEL Eclips 4. 17/10/2022 Lummen B
      GERMEYS DANIEL Eclips 3. 10/07/2022 Riksingen B
      DIRICKX SUS Dolce van het Hobos Z 3. 10/07/2022 Riksingen B
      DIRICKX SUS Damascus uit de Melle Z 3. 10/07/2022 Riksingen L
      DIRICKX SUS Kapri van het Hobos Z 3. 10/07/2022 Riksingen B
      GIJZEN SANNE Zarandasj 3. 10/07/2022 Riksingen L2
      GIELEN NYAH Bamiro Z 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 8. 21/08/2022 Peer L
      GIJZEN SANNE Zarandasj 2. 03/07/2022 Halen L2
      BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 2. 03/07/2022 Halen B
      BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 2. 03/07/2022 Halen B
      POSTELMANS LIESBETH Picasso 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel M
      POSTELMANS LIESBETH Picasso 8. 21/08/2022 Peer M
      POSTELMANS LIESBETH Picasso 7. 14/08/2022 Bree M
      POSTELMANS LIESBETH Picasso 6. 07/08/2022 Stevoort M
      POSTELMANS LIESBETH Picasso 5. 31/07/2022 Meeuwen M
      POSTELMANS LIESBETH Picasso 4. 17/10/2022 Lummen M
      POSTELMANS LIESBETH Picasso 3. 10/07/2022 Riksingen M
      POSTELMANS LIESBETH Picasso 2. 03/07/2022 Halen M
      MICHIELS WOUT Scott 2. 03/07/2022 Halen B
      MICHIELS WOUT burissa H 2. 03/07/2022 Halen M
      MICHIELS WOUT Octavia 2. 03/07/2022 Halen M
      MICHIELS WOUT Rany 2. 03/07/2022 Halen L
      WOUTERS FEMKE Kadee 10. 04/09/2022 Hechtel-Eksel M
      WOUTERS FEMKE Kadee 9. 28/08/2022 Gellik M
      WOUTERS FEMKE Kadee 8. 21/08/2022 Peer M
      WOUTERS FEMKE Kadee 7. 14/08/2022 Bree M
      WOUTERS FEMKE Kadee 6. 07/08/2022 Stevoort M
      WOUTERS FEMKE Kadee 5. 31/07/2022 Meeuwen M
      WOUTERS FEMKE Kadee 4. 17/10/2022 Lummen M
      WOUTERS FEMKE Kadee 3. 10/07/2022 Riksingen M
      WOUTERS FEMKE Kadee 2. 03/07/2022 Halen M
      GERMEYS DANIEL Eclips 2. 03/07/2022 Halen B
      GIELEN NYAH Bamiro Z 7. 14/08/2022 Bree L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 6. 07/08/2022 Stevoort L
      DIRICKX SUS Poirot van 't buxushof 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt M
      DIRICKX SUS Kapri van het hobos z 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt B
      DIRICKX SUS Dolce van het hobos z 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt A
      BECKER MONIQUE Ben 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt Z
      GIJZEN SANNE Zarandasj 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt L2
      GERMEYS DANIEL Eclips 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt B
      GERMEYS JANA Funny Boy 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt M
      GIELEN NYAH Bamiro Z 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 4. 17/10/2022 Lummen L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 3. 10/07/2022 Riksingen L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 2. 03/07/2022 Halen L
      ZEELMAEKERS ROBIN Best Monica 1 Z 3. 10/07/2022 Riksingen Z
      ZEELMAEKERS ROBIN Best Monica 1 Z 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt Z
      SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 9. 28/08/2022 Gellik B
      SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 6. 07/08/2022 Stevoort B
      SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 4. 17/10/2022 Lummen B
      SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 3. 10/07/2022 Riksingen B
      SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 2. 03/07/2022 Halen B
      MICHIELS WOUT Scott 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt B
      MICHIELS WOUT Rany 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt L
      MICHIELS WOUT Octavia 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt M
      WILLEMS JANA Oscareva 6. 07/08/2022 Stevoort A B1
      WILLEMS JANA Oscareva 2. 03/07/2022 Halen A B1

      Springindoors

        Reeds ingeschreven
        Naam Paard Springindoor Klasse Opmerkingen Created
        Naam Paard Springindoor Klasse Opmerkingen Created
        GIELEN NYAH Bamiro Z 8. 12/02/2023 Woutershof - Tongeren B Jan-22-2023 21:04:14
        MICHIELS WOUT Nika 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen A Jan-19-2023 05:17:34
        MICHIELS WOUT Armageddon EQ Z 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen B Jan-19-2023 05:16:45
        MICHIELS WOUT Scott 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen L Jan-19-2023 05:16:25
        MICHIELS WOUT Sambuca CG 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen B Jan-19-2023 05:16:11
        MICHIELS WOUT Octavia 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen Z Jan-19-2023 05:15:59
        MICHIELS WOUT Rany 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen M Jan-19-2023 05:15:45
        MICHIELS WOUT Nika 5. 22/01/2023 Alken - Lummen A Jan-16-2023 07:00:04
        MICHIELS WOUT Nika 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort A Jan-16-2023 06:57:43
        SCHEPERS JORIS Tahini wp z 5. 22/01/2023 Alken - Lummen L Jan-15-2023 21:14:12
        SCHEPERS JORIS Ratatouille 5. 22/01/2023 Alken - Lummen A Jan-15-2023 21:13:50
        GIELEN NYAH Bamiro Z 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen B Jan-15-2023 13:53:24
        MICHIELS WOUT Nika 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort A Jan-08-2023 22:11:39
        ZEELMAEKERS ROBIN Monica 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort M Jan-08-2023 20:41:45
        MICHIELS WOUT Sambuca CG 5. 22/01/2023 Alken - Lummen B Jan-06-2023 16:54:28
        MICHIELS WOUT Scott 5. 22/01/2023 Alken - Lummen L Jan-06-2023 16:54:14
        MICHIELS WOUT Octavia 5. 22/01/2023 Alken - Lummen Z Jan-06-2023 16:53:58
        MICHIELS WOUT Rany 5. 22/01/2023 Alken - Lummen M Jan-06-2023 16:53:46
        MICHIELS WOUT Armageddon EQ Z 5. 22/01/2023 Alken - Lummen B Jan-06-2023 16:53:35
        BECKER MONIQUE Foia 5. 22/01/2023 Alken - Lummen Z Jan-06-2023 16:52:25
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 5. 22/01/2023 Alken - Lummen Z Jan-06-2023 16:52:00
        MICHIELS WOUT Armageddon EQ Z 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort A Jan-06-2023 16:50:27
        MICHIELS WOUT Sambuca CG 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort B Jan-06-2023 16:48:23
        MICHIELS WOUT Scott 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort L Jan-06-2023 16:48:10
        MICHIELS WOUT Octavia 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort Z Jan-06-2023 16:47:43
        MICHIELS WOUT Rany 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort M Jan-06-2023 16:47:32
        BECKER MONIQUE Foia 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort Z Jan-06-2023 16:46:58
        BECKER MONIQUE Laville 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort Z Jan-06-2023 16:46:33
        BECKER MONIQUE Q power 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort M Jan-06-2023 16:46:08
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort Z Jan-06-2023 16:45:48
        GIELEN NYAH Bamiro Z 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort B Dec-21-2022 12:20:33
        SCHEPERS JORIS Tahini wp z 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert L Dec-11-2022 08:55:27
        MICHIELS WOUT Scott 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert L Dec-03-2022 11:57:29
        MICHIELS WOUT Octavia 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert Z Dec-03-2022 11:57:15
        MICHIELS WOUT Sambuca CG 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert B Dec-03-2022 11:57:02
        MICHIELS WOUT Rany 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert M Dec-03-2022 11:56:51
        BECKER MONIQUE Q-Power 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert M Dec-03-2022 11:53:26
        BECKER MONIQUE Foia 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert Z Dec-03-2022 11:53:09
        BECKER MONIQUE Laville 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert Z Dec-03-2022 11:52:53
        BECKER MONIQUE Q-power 2. 11/12/2022 Alken - Heusden M Dec-03-2022 11:49:12
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 2. 11/12/2022 Alken - Heusden Z Dec-03-2022 11:48:42
        MICHIELS WOUT Scott 2. 11/12/2022 Alken - Heusden L Dec-03-2022 11:23:07
        MICHIELS WOUT Sambuca CG 2. 11/12/2022 Alken - Heusden B Dec-03-2022 11:22:52
        SCHEPERS JORIS Tahiti wp z 2. 11/12/2022 Alken - Heusden L Dec-01-2022 22:04:51
        ZEELMAEKERS ROBIN Monica 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert M Dec-01-2022 11:30:35
        ZEELMAEKERS ROBIN Best Monica 1 Z 2. 11/12/2022 Alken - Heusden M Nov-21-2022 13:40:32
        GIELEN NYAH Bamiro Z 5. 22/01/2023 Alken - Lummen B Nov-21-2022 12:46:18
        GIELEN NYAH Bamiro Z 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert B Nov-21-2022 12:45:32
        GIELEN NYAH Bamiro Z 2. 11/12/2022 Alken - Heusden B Nov-14-2022 10:32:57
        ZEELMAEKERS ROBIN Best Monica 1 Z 1. 20/11/2022 Damburg - Peer M Nov-10-2022 12:12:33
        BECKER MONIQUE Laville 1. 20/11/2022 Damburg - Peer Z Nov-08-2022 14:52:34
        BECKER MONIQUE Foia 1. 20/11/2022 Damburg - Peer Z Nov-08-2022 14:52:20
        BECKER MONIQUE Ben 1. 20/11/2022 Damburg - Peer Z Nov-08-2022 14:52:05
        BECKER MONIQUE Aldagio 1. 20/11/2022 Damburg - Peer M Nov-08-2022 14:51:53
        BECKER MONIQUE Q power 1. 20/11/2022 Damburg - Peer M Nov-08-2022 14:51:30
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 8. 12/02/2023 Bilzen - Tongeren M Nov-06-2022 17:49:44
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 7. 05/02/2023 Meeuwen - Meeuwen M Nov-06-2022 17:49:19
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen M Nov-06-2022 17:48:52
        SCHEPERS JORIS Tahiti wp z 1. 20/11/2022 Damburg - Peer L Nov-06-2022 17:48:35
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 5. 22/01/2023 Alken - Lummen M Nov-06-2022 17:48:26
        SCHEPERS JORIS Ratatouille 1. 20/11/2022 Damburg - Peer B Nov-06-2022 17:48:15
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort M Nov-06-2022 17:48:13
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert M Nov-06-2022 17:47:10
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 2. 11/12/2022 Alken - Heusden M Nov-06-2022 17:46:43
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 1. 20/11/2022 Damburg - Peer M Nov-06-2022 17:45:27
        SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 8. 12/02/2023 Bilzen - Tongeren B Nov-06-2022 09:14:04
        SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 7. 05/02/2023 Meeuwen - Meeuwen B Nov-06-2022 09:13:53
        SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 7. 05/02/2023 Meeuwen - Meeuwen B Nov-06-2022 09:13:52
        SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 6. 29/01/2023 Woutershof - Gewest Lummen B Nov-06-2022 09:13:15
        SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 5. 22/01/2023 Alken - Lummen B Nov-06-2022 09:13:02
        SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 4. 15/01/2023 Woutershof - Stevoort B Nov-06-2022 09:12:51
        SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 3. 18/12/2022 Woutershof - Meldert B Nov-06-2022 09:12:33
        SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 2. 11/12/2022 Alken - Heusden B Nov-06-2022 09:12:22
        SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 1. 20/11/2022 Damburg - Peer B Nov-06-2022 09:12:07
        MICHIELS WOUT Rany 2. 11/12/2022 Alken - Heusden M Nov-06-2022 08:23:22
        MICHIELS WOUT Octavia 2. 11/12/2022 Alken - Heusden Z Nov-06-2022 05:21:06
        MICHIELS WOUT Scott 1. 20/11/2022 Damburg - Peer B Nov-05-2022 08:30:47
        MICHIELS WOUT Sambuca CG 1. 20/11/2022 Damburg - Peer B Nov-05-2022 08:30:29
        MICHIELS WOUT Rany 1. 20/11/2022 Damburg - Peer M Nov-05-2022 08:30:13
        MICHIELS WOUT Octavia 1. 20/11/2022 Damburg - Peer Z Nov-05-2022 08:29:56
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen L Jan-30-2022 18:47:46
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen L Jan-24-2022 07:03:53
        MICHIELS WOUT Octavia 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen M Jan-24-2022 04:02:26
        MICHIELS WOUT burissa H 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen L Jan-24-2022 04:02:13
        MICHIELS WOUT Rany 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen B Jan-24-2022 04:02:00
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen L Jan-24-2022 04:01:45
        MICHIELS WOUT Octavia 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen M Jan-24-2022 03:28:31
        MICHIELS WOUT Rany L 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen B Jan-24-2022 03:26:32
        MICHIELS WOUT burissa H 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen L Jan-24-2022 03:26:17
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen L Jan-24-2022 03:26:03
        GIELEN NYAH Bamiro Z 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen B Jan-19-2022 07:30:26
        GIELEN NYAH Bamiro Z 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen B Jan-09-2022 08:08:03
        ZEELMAEKERS ROBIN Flower 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken Z Jan-05-2022 14:27:44
        ZEELMAEKERS ROBIN Monica 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken M Jan-05-2022 14:26:31
        MICHIELS WOUT Octavia 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken M Jan-03-2022 04:34:56
        MICHIELS WOUT burissa H 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken L Jan-03-2022 04:34:42
        MICHIELS WOUT Rany 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken B Jan-03-2022 04:34:27
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken L Jan-03-2022 04:34:12
        MICHIELS WOUT burissa H 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt L Jan-03-2022 03:59:18
        MICHIELS WOUT Octavia 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt M Jan-03-2022 03:59:00
        MICHIELS WOUT Rany 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt B Jan-03-2022 03:58:46
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt L Jan-03-2022 03:58:34
        GIELEN NYAH Bamiro Z 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt B Dec-23-2021 06:21:09
        MICHIELS WOUT Rany 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen B Dec-06-2021 04:21:21
        MICHIELS WOUT burissa H 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen L Dec-06-2021 04:20:47
        MICHIELS WOUT Octavia 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen M Dec-06-2021 04:19:55
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen L Dec-06-2021 04:19:33
        GIELEN NYAH Bamiro Z 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt L Nov-21-2021 17:19:41
        MICHIELS WOUT Rany L 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen B Nov-15-2021 08:23:12
        MICHIELS WOUT Octavia 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen M Nov-15-2021 08:22:38
        MICHIELS WOUT burissa H 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-15-2021 08:21:50
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-15-2021 08:21:20
        GIJZEN SANNE Zarandasj 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt A Nov-14-2021 19:00:59
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt L Achteraan aub Nov-13-2021 18:35:21
        GIELEN NYAH Bamiro Z 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt L Nov-10-2021 14:39:11
        MICHIELS WOUT Octavia 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt M Nov-10-2021 14:26:42
        MICHIELS WOUT burissa H 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt L Nov-10-2021 14:26:22
        MICHIELS WOUT Rany -L 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt B Nov-10-2021 14:25:55
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt L Nov-10-2021 14:25:27
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen Z Nov-10-2021 14:24:22
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken Z Nov-10-2021 14:24:09
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt Z Nov-10-2021 14:23:21
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen Z Nov-10-2021 14:22:58
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt Z Nov-10-2021 14:22:11
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen L Nov-09-2021 20:38:46
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-09-2021 20:38:27
        GIELEN NYAH BamiroZ 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen L Nov-08-2021 05:40:33
        GIELEN NYAH Bamiro Z 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen L Nov-08-2021 05:39:59
        GIELEN NYAH Bamiro Z 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-08-2021 05:39:41

        Dressuurindoors

          Reeds ingeschreven
          Naam Paard Dressuurindoor Klasse Opmerkingen Created
          Naam Paard Dressuurindoor Klasse Opmerkingen Created
          SOLOWIEW KATJA Kobold 3. 04/12/2022 Panhof - Elen M1 Nov-19-2022 14:11:52
          SOLOWIEW KATJA Kobold 1. 20/11/2022 Panhof - Hamont M1 Nov-10-2022 09:39:24
          SOLOWIEW KATJA Kobold 6/02/2022 Gewest Hasselt – Bosscherhof Zutendaal L2 Jan-24-2022 04:28:47
          SOLOWIEW KATJA Kobold 23/01/2022 RV Elen – Panhof Peer L2 Jan-02-2022 10:59:19
          SOLOWIEW KATJA Kobold 16/01/2022 Gewest Zuid-Limburg – Ruiterschool Bilzen L2 Jan-02-2022 10:58:49
          GIJZEN SANNE Zarandasj 23/01/2022 RV Elen – Panhof Peer L2 Dec-31-2021 05:31:41
          GIJZEN SANNE Zarandasj 16/01/2022 Gewest Zuid-Limburg – Ruiterschool Bilzen L2 Dec-31-2021 05:31:28
          GIJZEN SANNE Zarandasj 19/12/2021 RV Bocholt – Damburg Bocholt L2 Dec-13-2021 07:21:12
          GIJZEN SANNE Zarandasj 12/12/2021 RV Peer – Breugelhoeve Peer L2 Dec-03-2021 06:18:17
          SOLOWIEW KATJA Kobold 19/12/2021 RV Bocholt – Damburg Bocholt L2 Nov-30-2021 07:35:27
          SOLOWIEW KATJA Kobold 12/12/2021 RV Peer – Breugelhoeve Peer L2 Nov-30-2021 07:34:57
          GIJZEN SANNE Zarandasj 28/11/2021 RV Achel – Panhof Peer L2 Nov-05-2021 12:12:05
          SOLOWIEW KATJA Kobold 28/11/2021 RV Achel – Panhof Peer L2 Nov-04-2021 01:42:26

          Eventing

            Reeds ingeschreven
            Naam Paard Eventing Klasse Opmerkingen Created
            Naam Paard Eventing Klasse Opmerkingen Created
            BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 6. 31/10/2021 Meldert L Oct-13-2021 05:07:53
            BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 6. 31/10/2021 Meldert B Oct-13-2021 05:05:34
            BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 3. 16/10/2021 Grobbendonk B Oct-04-2021 05:26:21
            BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 3. 16/10/2021 Grobbendonk B Oct-04-2021 05:25:47
            PETERS PETRA Genoa Van Groenlaren 9. 07/11/2021 Mol Achterbos B Sep-21-2021 17:33:09
            PETERS PETRA Genoa Van Groenlaren 6. 31/10/2021 Meldert B Sep-21-2021 17:32:40
            PETERS PETRA Genoa Van Groenlaren 4. 16/10/2021 Grobbendonk B Zondag 17/10 Sep-21-2021 17:32:07
            MICHIELS JAN TEST 5. 24/10/2021 Moerbeke Waas M Sep-17-2021 17:08:16