SBB Competitie voor Jonge Paarden

    Reeds ingeschreven
    Naam Paard JongePaarden KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
    Naam Paard JongePaarden KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
    BECKER MONIQUE Suntouchable 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
    BECKER MONIQUE Naphira 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
    BECKER MONIQUE Laville Topfok 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 6
    BECKER MONIQUE Kebab 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 6
    DIRICKX SUS Damascus uit de melle z 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 6
    DIRICKX SUS Cai vh hobos z 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 5
    DIRICKX SUS Kingsland van het leysehof z 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 5
    MICHIELS WOUT Scott 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 4
    MICHIELS WOUT Rany 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 5
    MICHIELS WOUT Scott 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
    MICHIELS WOUT Rany L 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 5
    MICHIELS WOUT Scott 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 4
    MICHIELS WOUT Rany 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 5
    DIRICKX SUS Cai van het Hobos Z 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 5
    DIRICKX SUS Cai van het Hobos Z 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 5
    DIRICKX SUS Kingsland van het Leysehof Z 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 5
    DIRICKX SUS Kingsland van het Leysehof Z 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 5
    DIRICKX SUS Damascus uit de Melle Z 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 6
    DIRICKX SUS Damascus uit de Melle Z 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 6
    ZEELMAEKERS ROBIN Kai-Mook 10. 11-12/06/2022 LRV Heusden II 4
    ZEELMAEKERS ROBIN Kai-Mook 8. 4-5/06/2022 LRV Heusden I 4
    ZEELMAEKERS ROBIN Kai-Mook 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 4
    ZEELMAEKERS ROBIN Kai-Mook 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 4
    MICHIELS WOUT Scott 7. 29/05/2022 LRV Geetbets II 4
    MICHIELS WOUT Scott 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 4
    MICHIELS WOUT Rany 6. 26/05/2022 LRV GeetbetsI 5
    MICHIELS WOUT Scott 1. 10/04/2022 LRV Weelde Ravels I 4
    MICHIELS WOUT Rany 1. 10/04/2022 LRV Weelde Ravels I 5
    MICHIELS WOUT Scott 2. 18/04/2022 LRV Weelde Ravels II 4
    MICHIELS WOUT Rany 2. 18/04/2022 LRV Weelde Ravels II 5

    Zomertornooien

      Reeds ingeschreven
      Naam Paard Tornooi KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
      Naam Paard Tornooi KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
      GIELEN NYAH Bamiro Z 7. 14/08/2022 Bree L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 6. 07/08/2022 Stevoort L
      DIRICKX SUS Poirot van 't buxushof 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt M
      DIRICKX SUS Kapri van het hobos z 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt B
      DIRICKX SUS Dolce van het hobos z 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt A
      BECKER MONIQUE Ben 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt Z
      GIJZEN SANNE Zarandasj 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt L2
      GERMEYS DANIEL Eclips 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt B
      GERMEYS JANA Funny Boy 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt M
      GIELEN NYAH Bamiro Z 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 4. 17/10/2022 Lummen L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 3. 10/07/2022 Riksingen L
      GIELEN NYAH Bamiro Z 2. 03/07/2022 Halen L
      ZEELMAEKERS ROBIN Best Monica 1 Z 3. 10/07/2022 Riksingen Z
      ZEELMAEKERS ROBIN Best Monica 1 Z 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt Z
      SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 9. 28/08/2022 Gellik B
      SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 6. 07/08/2022 Stevoort B
      SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 4. 17/10/2022 Lummen B
      SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 3. 10/07/2022 Riksingen B
      SCHEPERS MICHIEL Rosa-lee van de Schom 2. 03/07/2022 Halen B
      MICHIELS WOUT Scott 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt B
      MICHIELS WOUT Rany 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt L
      MICHIELS WOUT Octavia 1. 22/05/2022 Molenbeersel 't Hasselt M
      WILLEMS JANA Oscareva 6. 07/08/2022 Stevoort A B1
      WILLEMS JANA Oscareva 2. 03/07/2022 Halen A B1

      Springindoors

        Reeds ingeschreven
        Naam Paard Springindoor Klasse Opmerkingen Created
        Naam Paard Springindoor Klasse Opmerkingen Created
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen L Jan-30-2022 18:47:46
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen L Jan-24-2022 07:03:53
        MICHIELS WOUT Octavia 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen M Jan-24-2022 04:02:26
        MICHIELS WOUT burissa H 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen L Jan-24-2022 04:02:13
        MICHIELS WOUT Rany 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen B Jan-24-2022 04:02:00
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen L Jan-24-2022 04:01:45
        MICHIELS WOUT Octavia 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen M Jan-24-2022 03:28:31
        MICHIELS WOUT Rany L 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen B Jan-24-2022 03:26:32
        MICHIELS WOUT burissa H 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen L Jan-24-2022 03:26:17
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen L Jan-24-2022 03:26:03
        GIELEN NYAH Bamiro Z 6/02/2022 RV Meeuwen - Meeuwen B Jan-19-2022 07:30:26
        GIELEN NYAH Bamiro Z 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen B Jan-09-2022 08:08:03
        ZEELMAEKERS ROBIN Flower 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken Z Jan-05-2022 14:27:44
        ZEELMAEKERS ROBIN Monica 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken M Jan-05-2022 14:26:31
        MICHIELS WOUT Octavia 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken M Jan-03-2022 04:34:56
        MICHIELS WOUT burissa H 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken L Jan-03-2022 04:34:42
        MICHIELS WOUT Rany 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken B Jan-03-2022 04:34:27
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken L Jan-03-2022 04:34:12
        MICHIELS WOUT burissa H 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt L Jan-03-2022 03:59:18
        MICHIELS WOUT Octavia 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt M Jan-03-2022 03:59:00
        MICHIELS WOUT Rany 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt B Jan-03-2022 03:58:46
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt L Jan-03-2022 03:58:34
        GIELEN NYAH Bamiro Z 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt B Dec-23-2021 06:21:09
        MICHIELS WOUT Rany 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen B Dec-06-2021 04:21:21
        MICHIELS WOUT burissa H 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen L Dec-06-2021 04:20:47
        MICHIELS WOUT Octavia 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen M Dec-06-2021 04:19:55
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen L Dec-06-2021 04:19:33
        GIELEN NYAH Bamiro Z 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt L Nov-21-2021 17:19:41
        MICHIELS WOUT Rany L 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen B Nov-15-2021 08:23:12
        MICHIELS WOUT Octavia 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen M Nov-15-2021 08:22:38
        MICHIELS WOUT burissa H 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-15-2021 08:21:50
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-15-2021 08:21:20
        GIJZEN SANNE Zarandasj 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt A Nov-14-2021 19:00:59
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt L Achteraan aub Nov-13-2021 18:35:21
        GIELEN NYAH Bamiro Z 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt L Nov-10-2021 14:39:11
        MICHIELS WOUT Octavia 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt M Nov-10-2021 14:26:42
        MICHIELS WOUT burissa H 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt L Nov-10-2021 14:26:22
        MICHIELS WOUT Rany -L 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt B Nov-10-2021 14:25:55
        MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt L Nov-10-2021 14:25:27
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen Z Nov-10-2021 14:24:22
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken Z Nov-10-2021 14:24:09
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt Z Nov-10-2021 14:23:21
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen Z Nov-10-2021 14:22:58
        BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt Z Nov-10-2021 14:22:11
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen L Nov-09-2021 20:38:46
        POSTELMANS LIESBETH Picasso 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-09-2021 20:38:27
        GIELEN NYAH BamiroZ 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen L Nov-08-2021 05:40:33
        GIELEN NYAH Bamiro Z 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen L Nov-08-2021 05:39:59
        GIELEN NYAH Bamiro Z 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-08-2021 05:39:41

        Dressuurindoors

          Reeds ingeschreven
          Naam Paard Dressuurindoor Klasse Opmerkingen Created
          Naam Paard Dressuurindoor Klasse Opmerkingen Created
          SOLOWIEW KATJA Kobold 6/02/2022 Gewest Hasselt – Bosscherhof Zutendaal L2 Jan-24-2022 04:28:47
          SOLOWIEW KATJA Kobold 23/01/2022 RV Elen – Panhof Peer L2 Jan-02-2022 10:59:19
          SOLOWIEW KATJA Kobold 16/01/2022 Gewest Zuid-Limburg – Ruiterschool Bilzen L2 Jan-02-2022 10:58:49
          GIJZEN SANNE Zarandasj 23/01/2022 RV Elen – Panhof Peer L2 Dec-31-2021 05:31:41
          GIJZEN SANNE Zarandasj 16/01/2022 Gewest Zuid-Limburg – Ruiterschool Bilzen L2 Dec-31-2021 05:31:28
          GIJZEN SANNE Zarandasj 19/12/2021 RV Bocholt – Damburg Bocholt L2 Dec-13-2021 07:21:12
          GIJZEN SANNE Zarandasj 12/12/2021 RV Peer – Breugelhoeve Peer L2 Dec-03-2021 06:18:17
          SOLOWIEW KATJA Kobold 19/12/2021 RV Bocholt – Damburg Bocholt L2 Nov-30-2021 07:35:27
          SOLOWIEW KATJA Kobold 12/12/2021 RV Peer – Breugelhoeve Peer L2 Nov-30-2021 07:34:57
          GIJZEN SANNE Zarandasj 28/11/2021 RV Achel – Panhof Peer L2 Nov-05-2021 12:12:05
          SOLOWIEW KATJA Kobold 28/11/2021 RV Achel – Panhof Peer L2 Nov-04-2021 01:42:26

          Eventing

            Reeds ingeschreven
            Naam Paard Eventing Klasse Opmerkingen Created
            Naam Paard Eventing Klasse Opmerkingen Created
            BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 6. 31/10/2021 Meldert L Oct-13-2021 05:07:53
            BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 6. 31/10/2021 Meldert B Oct-13-2021 05:05:34
            BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 3. 16/10/2021 Grobbendonk B Oct-04-2021 05:26:21
            BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 3. 16/10/2021 Grobbendonk B Oct-04-2021 05:25:47
            PETERS PETRA Genoa Van Groenlaren 9. 07/11/2021 Mol Achterbos B Sep-21-2021 17:33:09
            PETERS PETRA Genoa Van Groenlaren 6. 31/10/2021 Meldert B Sep-21-2021 17:32:40
            PETERS PETRA Genoa Van Groenlaren 4. 16/10/2021 Grobbendonk B Zondag 17/10 Sep-21-2021 17:32:07
            MICHIELS JAN TEST 5. 24/10/2021 Moerbeke Waas M Sep-17-2021 17:08:16