Selecteer een pagina

Springindoors

    Reeds ingeschreven
    Naam Paard Springindoor Klasse Opmerkingen Created
    Naam Paard Springindoor Klasse Opmerkingen Created
    GIELEN NYAH Bamiro Z 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt L Nov-21-2021 17:19:41
    MICHIELS WOUT Rany L 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen B Nov-15-2021 08:23:12
    MICHIELS WOUT Octavia 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen M Nov-15-2021 08:22:38
    MICHIELS WOUT burissa H 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-15-2021 08:21:50
    MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-15-2021 08:21:20
    GIJZEN SANNE Zarandasj 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt A Nov-14-2021 19:00:59
    POSTELMANS LIESBETH Picasso 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt L Achteraan aub Nov-13-2021 18:35:21
    GIELEN NYAH Bamiro Z 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt L Nov-10-2021 14:39:11
    MICHIELS WOUT Octavia 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt M Nov-10-2021 14:26:42
    MICHIELS WOUT burissa H 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt L Nov-10-2021 14:26:22
    MICHIELS WOUT Rany -L 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt B Nov-10-2021 14:25:55
    MICHIELS WOUT Pidalgo van Buwa 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt L Nov-10-2021 14:25:27
    BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen Z Nov-10-2021 14:24:22
    BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 16/01/2022 RV Lummen – Allius Alken Z Nov-10-2021 14:24:09
    BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 9/01/2022 RV Peer – Damburg Bocholt Z Nov-10-2021 14:23:21
    BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen Z Nov-10-2021 14:22:58
    BECKER MONIQUE BEN VAN DE VRUNTE 21/11/2021 RV Bree – Damburg Bocholt Z Nov-10-2021 14:22:11
    POSTELMANS LIESBETH Picasso 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen L Nov-09-2021 20:38:46
    POSTELMANS LIESBETH Picasso 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-09-2021 20:38:27
    GIELEN NYAH BamiroZ 30/01/2022 Gewest Lummen – Woutershof Kuringen L Nov-08-2021 05:40:33
    GIELEN NYAH Bamiro Z 19/12/2021 RV Meldert – Woutershof Kuringen L Nov-08-2021 05:39:59
    GIELEN NYAH Bamiro Z 5/12/2021 RV Riksingen – Ruiterschool Bilzen L Nov-08-2021 05:39:41

    Dressuurindoors

      Reeds ingeschreven
      Naam Paard Dressuurindoor Klasse Opmerkingen Created
      Naam Paard Dressuurindoor Klasse Opmerkingen Created
      GIJZEN SANNE Zarandasj 12/12/2021 RV Peer – Breugelhoeve Peer L2 Dec-03-2021 06:18:17
      SOLOWIEW KATJA Kobold 19/12/2021 RV Bocholt – Damburg Bocholt L2 Nov-30-2021 07:35:27
      SOLOWIEW KATJA Kobold 12/12/2021 RV Peer – Breugelhoeve Peer L2 Nov-30-2021 07:34:57
      GIJZEN SANNE Zarandasj 28/11/2021 RV Achel – Panhof Peer L2 Nov-05-2021 12:12:05
      SOLOWIEW KATJA Kobold 28/11/2021 RV Achel – Panhof Peer L2 Nov-04-2021 01:42:26
      ZEELMAEKERS ROBIN TEST 19/12/2021 RV Bocholt – Damburg Bocholt M2 Nov-03-2021 12:48:28

      SBB Competitie voor Jonge Paarden

        Reeds ingeschreven
        Naam Paard JongePaarden KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
        Naam Paard JongePaarden KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
        No Record(s) Found

        Zomertornooien

          Reeds ingeschreven
          Naam Paard Tornooi KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
          Naam Paard Tornooi KlasseSpringen KlasseDressuur Opmerkingen
          DIRICKX SUS Juju uit de melle 29/08/2021 HOUTHALEN Z Als het kan zo laat mogelijk
          GIJZEN SANNE Zarandasj 29/08/2021 HOUTHALEN L2
          SOLOWIEW KATJA kobold L2
          SOLOWIEW KATJA De Vito 29/08/2021 HOUTHALEN ZZ
          BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 29/08/2021 HOUTHALEN B
          BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 29/08/2021 HOUTHALEN B
          ZEELMAEKERS ROBIN Flower 29/08/2021 HOUTHALEN Z
          ZEELMAEKERS ROBIN Monica 29/08/2021 HOUTHALEN M
          DIRICKX SUS Juju uit de Melle 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT Z
          MICHIELS WOUT Pandora 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT B
          MICHIELS WOUT Octavia 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT L
          BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT B
          BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT B
          SOLOWIEW KATJA kobold 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT L2
          SOLOWIEW KATJA De Vito 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT ZZ
          GIJZEN SANNE Zarandasj 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT L2
          GERMEYS JANA Eclips 29/08/2021 HOUTHALEN B
          GERMEYS JANA Funny Boy 29/08/2021 HOUTHALEN M
          GERMEYS JANA Eclips 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT B
          GERMEYS JANA Funny Boy 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT M
          MICHIELS WOUT Pandora dl 29/08/2021 HOUTHALEN B
          MICHIELS WOUT Rany L 29/08/2021 HOUTHALEN B
          MICHIELS WOUT Pidalgo 29/08/2021 HOUTHALEN L
          MICHIELS WOUT Octavia 29/08/2021 HOUTHALEN L
          MICHIELS WOUT Burissa 29/08/2021 HOUTHALEN L
          GIELEN NYAH Bamiro Z 29/08/2021 HOUTHALEN L
          SOLOWIEW KATJA Kobold 08/08/2021 Kuringen L2
          SOLOWIEW KATJA De Vito 08/08/2021 Kuringen ZZ
          MICHIELS WOUT Pidalgo 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT L
          MICHIELS WOUT Octavia L
          MICHIELS WOUT Burissa 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT L
          MICHIELS JAN Burissa 08/08/2021 Kuringen L
          DIRICKX SUS Donato Van het Hobos Z 08/08/2021 Kuringen B
          DIRICKX SUS Cibelle van het Hobos Z 08/08/2021 Kuringen L
          DIRICKX SUS Queen van dorperheide 08/08/2021 Kuringen B
          DIRICKX SUS Magic-star vd berghoeve 08/08/2021 Kuringen M
          DIRICKX SUS Juju uit de melle 08/08/2021 Kuringen Z
          GIJZEN SANNE Zarandasj 08/08/2021 Kuringen L2
          ZEELMAEKERS ROBIN Best monica 08/08/2021 Kuringen M
          ZEELMAEKERS ROBIN Flower 08/08/2021 Kuringen Z
          BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 08/08/2021 Kuringen B
          BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 08/08/2021 Kuringen B
          BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 01/08/2021 TONGEREN B
          BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 01/08/2021 TONGEREN B
          POSTELMANS LIESBETH Picasso 29/08/2021 HOUTHALEN L
          POSTELMANS LIESBETH Picasso 08/08/2021 Kuringen L
          BECKER MONIQUE Ben 08/08/2021 Kuringen Z
          BECKER MONIQUE Ben 01/08/2021 TONGEREN Z
          GIJZEN SANNE Zarandasj 01/08/2021 TONGEREN L2 liefst zo laat mogelijk
          GIELEN NYAH Bamiro Z 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT L
          GIELEN NYAH Bamiro Z 08/08/2021 Kuringen L
          GIELEN NYAH Bamiro Z 01/08/2021 TONGEREN L
          POSTELMANS LIESBETH Picasso 01/08/2021 TONGEREN L
          WOUTERS FEMKE Kadee 29/08/2021 HOUTHALEN M
          WOUTERS FEMKE Kadee 22/08/2021 TESSENDERLO-SCHOOT M
          WOUTERS FEMKE Kadee 08/08/2021 Kuringen M
          WOUTERS FEMKE Kadee 01/08/2021 TONGEREN M
          MICHIELS WOUT Pidalgo van buwa 01/08/2021 TONGEREN B
          MICHIELS WOUT Octavia 01/08/2021 TONGEREN L
          MICHIELS WOUT burissa H 01/08/2021 TONGEREN L
          GERMEYS JANA Eclips 08/08/2021 Kuringen
          GERMEYS JANA Funny Boy 08/08/2021 Kuringen M
          GERMEYS JANA Eclips 01/08/2021 TONGEREN B
          GERMEYS JANA Funny Boy 01/08/2021 TONGEREN M
          GERMEYS JANA Eclips 25/07/2021 BOCHOLT B
          GERMEYS JANA Funny Boy 25/07/2021 BOCHOLT M
          WOUTERS FEMKE Kadee 25/07/2021 BOCHOLT M
          DIRICKX SUS Magic star vd berghoeve 25/07/2021 BOCHOLT M
          DIRICKX SUS Juju uit de Melle 25/07/2021 BOCHOLT Z
          ZEELMAEKERS ROBIN Flower 01/08/2021 TONGEREN Z
          ZEELMAEKERS ROBIN Best Monica 1 Z 01/08/2021 TONGEREN M
          MICHIELS WOUT Octavia 25/07/2021 BOCHOLT L
          MICHIELS WOUT Burissa H 25/07/2021 BOCHOLT L
          MICHIELS WOUT Rany L 25/07/2021 BOCHOLT B
          GIJZEN SANNE Zarandasj 25/07/2021 BOCHOLT A L2
          BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 18/07/2021 LUMMEN B L1
          BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 18/07/2021 LUMMEN B L1
          GIJZEN SANNE Zarandasj 18/07/2021 LUMMEN L2
          GIJZEN SANNE Zarandasj 11/07/2021 TESSENDERLO-SCHOOT A Enkel als Aspiranten namiddag valt.
          GIJZEN SANNE Zarandasj 11/07/2021 TESSENDERLO-SCHOOT L2

          Eventing

            Reeds ingeschreven
            Naam Paard Eventing Klasse Opmerkingen Created
            Naam Paard Eventing Klasse Opmerkingen Created
            BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 6. 31/10/2021 Meldert L Oct-13-2021 05:07:53
            BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 6. 31/10/2021 Meldert B Oct-13-2021 05:05:34
            BERVOETS JORDY Igor van de busselenberg 3. 16/10/2021 Grobbendonk B Oct-04-2021 05:26:21
            BERVOETS JORDY Kayenne van de rispen 3. 16/10/2021 Grobbendonk B Oct-04-2021 05:25:47
            PETERS PETRA Genoa Van Groenlaren 9. 07/11/2021 Mol Achterbos B Sep-21-2021 17:33:09
            PETERS PETRA Genoa Van Groenlaren 6. 31/10/2021 Meldert B Sep-21-2021 17:32:40
            PETERS PETRA Genoa Van Groenlaren 4. 16/10/2021 Grobbendonk B Zondag 17/10 Sep-21-2021 17:32:07
            MICHIELS JAN TEST 5. 24/10/2021 Moerbeke Waas M Sep-17-2021 17:08:16